Zobacz również

Depilacja laserowa a pielęgnacja

Dodano: 2017-10-09 Przez: admin


 
Każda depilacja laserem wymaga odpowiedniego traktowania w kolejnych tygodniach po zabiegu. Niestety obrzęknięta, rumiana skóra może się utrzymywać do końca dnia, jak również w tym czasie warto o nią zadbać używając łagodnych, nawilżających kremów, które nie mają w skaldzie alkoholu. Nie można również używać pelengów, tudzież żadnych złuszczających mazideł. Co więcej należy chronić skórę przed promieniami słonecznymi.
Każda depilacja laserowa jest mocną ingerencją w skórę. I choć nie jest szkodliwa, i nie narusza struktury naczyń, to tak naprawdę wymaga odpowiedniej pielęgnacji tuż po zabiegu, aż do kolejnej wizyty w salonie kosmetycznym.
 
Koszt laserowej depilacji
Koszt laserowej depilacji jest bardzo różny. Choć nie jest to z pewnością mały wydatek, to warto przede wszystkim zwracać uwagę na opinie i efektywność zabiegu wykonywanego w danym salonie, niż na to, ile trzeba zapłacić za taki zabieg. Nie mniej jednak laserowe usuwanie włosów warszawa jest uzależnione od ilości wykonanych zabiegów. Czasami pakiety są tańsze, niż pojedyncze zabiegi laserowej depilacji. Bardzo duże znaczenie w tym przypadku ma również miejsce wykonywanej depilacji, i powierzchnia skóry, z której chcemy pozbyć się owłosienia. Jest to powiązane zarówno z czasem wykonywania zabiegu, jak również dłuższa praca lasera i laserowe usuwanie włosów warszawa, dlatego też z koszt depilacji pach będzie niższy, niż depilacja laserowa nóg. Najmniej kosztownym zabiegiem, ze względu na małą powierzchnię roboczą, będzie z pewnością twarz, górna warga, czy podbródek. Wtenczas za jeden zabieg nie zapłacimy więcej niż dwieście złotych. Ceny oczywiście są jedynie poglądowe, bo wszystko zależne jest od danego salonu.
 
Czy istnieją skutki uboczne po depilacji laserem?
Bardzo rzadko, kiedy decydujemy się na laserowe usuwanie włosów warszawa można spotkać się z sytuacją pojawienia się na skórze przebarwień, czy pęcherzyków, które mogą być wynikiem przegrzania. Jednak tego rodzaju sytuacje nie narażają klientów na pojawienie się mało estetycznych blizn, gdyż wszystkie skutki uboczne tak naprawdę można podleczyć stosownymi maściami.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy